KOMUNIKAT KOŃCOWY- DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA KALISZA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
 
28.03.2019-PARK MIEJSKI
 
LICEALIADA-SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
 
WYNIKI
 
Dziewczyny rocznik 1999-2002 1500 m
 
 
1 m KINGA GRABOWSKA ZSE 100
2 m WERONIKA TOMASZEWSKA II LO 95
3 m WIKTORIA SZYMANSKA II LO 92
4 m ZUZANNA DOZMŻOL II LO 90
 5 m IWONA TOMCZAK II LO 89
 6 m JUSTYNA KUŚWIK ZSGH 88
 7 m GABRIELA PARZYNSKA ZSGH 87
8 m DOMINIKA KALINOWSKA ZSE 86
9 m MARIKA SADŁOWSKA II LO 85
10 m MAŁGORZATA BIERNAT II LO 84
11 m KAROLINA JASZCZAK ZSE 83
12 m MAGDALENA PEJAŚ ZSP 2 82
13 m PATRYCJA BIESIADA II LO 81
14 m JULIA HARAŚ ZSGH 80
15 m MAŁGORZATA KOLANSKA ZSGH 79
16 m NIKOLA MARCINIAK ZSGH 78
17 m WIKTORIA NOWAK II LO 77
18 m NATALIA PŁÓCIENNIK ZSE 76
19 m KATARZYNA KASPRZAK ZSP 2 75
20 m EWA TOMCZYK ZSGH 74
21 m MARTYNA HODYŁA ZSGH 73
22 m PATRYCJA PRUS ZSP 2 72
23 m KINGA KĘSICKA ZSGH 71
24 m KAROLINA PERTKIEWICZ ZSE 70
25 m KAMILA POWĄZKA ZSGH 69
26 m WIKTORIA SROKA ZSP 2 68
27 m OLIWIA TOMCZAK ZSP 2 67
 
 
Klasyfikacja drużynowa szkół:
 
I miejsce -II LO 364 pkt awans do Finału wojewódzkiego
II miejsce -ZSE 345 pkt
III miejsce -ZSGH 334 pkt
IV miejsce -ZSP 2 297 pkt
 
 
Chlopcy rocznik 1999-2002 2000 m
 
 
1 m DAWID GOLA ZSP 2 100
2 m JAKUB MUCHA ZSTE 95
3 m JAKUB KRYSIAK V LO 92
4 m PAWEŁ TYCZYŃSKI ZSP 2 90
5 m DANIEL KORCZYŃSKI ZSP 2 89
6 m JAKUB MARCINIAK III LO 88
7 m CEZARY WYTWER II LO 87
8 m KACPER KOŁACZEK II LO 86
9 m SZYMON JASKÓŁA ZSP 2 85
10 m WOJCIECH JANCZAK III LO 84
11 m PATRYK KAŹMIERCZAK ZSTE 83
12 m ADRIAN GRALA ZSP 2 82
13 m KACPER KUJAWA ZSP 2 81
14 m KRZYSZTOF KISTER V LO 80
15 m JAKUB STASIK ZSE 79
16 m TOMASZ WOJCIESZAK ZSP 2 78
17 m MIKOŁAJ STASZEK ZSP 2 77
18 m SZYMON CHOJAK ZSTE 76
19 m KLAUDIUSZ KUDŁA II LO 75
20 m SZYMON PORADA II LO 74
21 m PIOTR KACZMAREK ZSP 2 73
22 m BARTOSZ RZADKOWOLSKI III LO 72
23 m ERYK WLODARCZYK ZSTE 71
24 m MATEUSZ MOCZULSKI II LO 70
25 m JAKUB SZYMCZAK ZSP 2 69
26 m ALAN MIELCAREK ZSE 68
27 m JAKUB BEDNAREK ZSE 67
28 m PATRYK KRAWCZYK II LO 66
29 m MICHAŁ KOLANEK III LO 65
30 m ZBIGNIEW TOMCZYŃSKI II LO 64
31 m KACPER NOWACKI ZSTE 63
32 m MICHAŁ KLATKOWSKI III LO 62
33 m WOJCIECH SZKUDLAREK ZSGH 61
34 m WIKTOR SŁOWIŃSKI II LO 60
35 m KRYSTIAN PAWELEC ZSE 59
36 m KAMIL PLONECKI ZSTE 58
37 m MATEUSZ MAZURCZAK ZSTE 57
38 m WIKTOR BABIARCZYK ZSE 56
39 m KACPER PEREK ZSGH 55
40 m BŁAŻEJ JANACZYK III LO 54
41 m DAWID KAŹMIERCZAK III LO 53
42 m ŁUKASZ BOŃCZYK ZSE 52
41 m JAKUB KLUCZNIK V LO 51
42 m DANIEL NOWAKOWSKI V LO 50
43 m KLAUDIUSZ GAJEWSKI V LO 49
44 m FILIP LASKOWSKI ZSGH 48
45 m KACPER PAWLAK ZSGH 47
46 m DAMIAN KOBYŁKA ZSTE 46
47 m BARTOSZ WOJTASZEK ZSTE 45
 
 
 
 
Klasyfikacja drużynowa szkół:
 
I miejsce -ZSP 2 364 pkt awans do Finału wojewodzkiego
II miejsce -ZSTE 325 pkt
III miejsce -II LO 322 pkt
IV miejsce -III LO 309 pkt
V-VI m-ZSE,VLO 273 pkt
VII miejsce -ZSGH 211 pkt