Wyniki zawodów

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2009 i młodsi

24.09.2019r.

 

Klasyfikacja po I rzucie

 

miejsce

szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

2009 i młodsi

Rocznik 2007-2008

Rocznik

2005-2006

Rocznik

2009 i młodsi

Rocznik 2007-2008

Rocznik

2005-2006

 

1

SP18

285

 

 

 

 

 

 

2

SP8

191

 

 

 

 

 

 

3

SP14

145

 

 

 

 

 

 

4

SP17

139

 

 

 

 

 

 

5

SP Jagiellończyk

127

 

 

 

 

 

 

6

SP12

98

 

 

 

 

 

 

7

SP21

56

 

 

 

 

 

 

8

SP16

46

 

 

 

 

 

 

9

SP11

30

 

 

 

 

 

 

10

SP10

27

 

 

 

 

 

 

11

SP13

25

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjaśnienie :

bp – bez punktów

dziewczęta

60 m

miejsce

imię

nazwisko

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

pkt

1

Laura

Kaczmarek

2009

SP17

10.27

15

2

Weronika

Kaźmierczak

2009

SP18

10.30

12

3

Wiktoria

Marczak

2009

SP18

10.44

10

4

BEATA

KORPIK

2009

SP14

10.59

9

5

Julia

Mazurek

2009

SP14

10.61

8

6

MARTYNA

MOSICKA

2009

SP14

10.84

bp

7

Julia

Buczek

2009

SP12

10.89

7

8

Blanka

Felfebel

2009

SP8

10.90

6

9

Anastazja

Świeca

2009

SP16

10.94

5

10

Maja

Strzyż

2009

SP17

11.02

4

11

Lena

Gola

2009

SP17

11.05

bp

12

Joanna

Banaszak

2009

SP11

11.12

3

13

Ewa

Wdowczyk

2010

SP12

11.13

2

14

Aleksandra

Głąb

2009

SP11

11.16

1

15

Julia

Majchrzak

2009

SP12

11.47

 

16

Anna

Piekarska

2009

SP10

11.80

 

17

Zuzanna

Grajek

2009

SP8

11.92

 

18

Karolina

Celka

2010

SP 21

11.93

 

19

Jagoda

Nowak

2010

SP 21

11.98

 

20

Aleksandra

Kowal

2009

SP8

12.30

 

21

Oliwia

Janiak

2010

Jagiellończyk

12.52

 

 

300 m

miejsce

imię

nazwisko

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

pkt

1

Zuzanna

Giezek

2009

Jagiellończyk

56.49

15

2

Michalina

Kaczmarek

2009

SP16

59.15

12

3

Julia

Sztark

2009

SP12

61.33

10

4

Wiktoria

Wacowska

2009

SP8

62.09

9

5

Gabriela

Winsze

2009

SP17

63.60

8

6

Kornelia

Solon

2009

SP17

63.74

7

7

Lena

Mlącka

2009

SP12

63.82

6

8

Anna

Kubisiak

2009

SP18

64.90

5

9

Blanka

Borowska

2009

SP18

65.47

4

10

Julia

Kotwicka

2009

SP17

65.50

bp

11

Hanna

Wawrzków

2009

SP14

66.62

3

12

Inez

Janiak

2009

Jagiellończyk

67.38

2

13

Agata

Matelska

2009

SP8

68.65

1

14

Maja

Bąk

2010

SP 21

70.92

 

15

Nikola

Krysztofowicz

2010

SP12

72.80

 

16

ALICJA

GRZESIAK

2009

SP13

74.24

 

17

JULIA

JARCZEWSKA

2009

SP13

82.69

 

18

Julia

Snuszka

2009

SP10

84.00

 

19

Helena

Krzykała

2009

SP10

88.62

 

 

600 m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

MICHALINA

KUCZYŃSKA

2009

SP14

2.13.24

15

2

Julia

Kościelak

2009

SP18

2.24.92

12

3

Maja

Dominiak

2009

SP17

2.35.85

10

4

Nina

Rosiewicz

2009

SP12

2.37.70

9

5

Maja

Szumczyk

2009

Jagiellończyk

2.51.30

8

6

Vanessa

Cieślak

2010

SP18

2.53.42

7

7

Olga

Przywarciak

2009

SP18

2.54.92

bp

8

Julia

Andrzejczak

2009

SP12

2.55.70

6

 

Chód 1 km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Monika

Radajak

2009

SP12

7.35.12

15

2

Karolina

Celka

2010

SP 21

7.38.60

12

3

Inez

Janiak

2009

Jagiellończyk

7.39.46

10

4

Patrycja

Bąkowska

2009

SP18

8.11.66

8,5

4

Adrianna

Świć

2010

SP18

8.11.66

8,5

 

Sztafeta 4x100 m

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP18

61.21

15

2

SP14

61.88

12

3

SP12

62.62

10

4

SP17

62.96

9

5

SP8

66.29

8

6

SP Jagiellończyk

105.11

7

 

W dal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Anna

Piekarska

2009

SP10

3.25

15

2

Michalina

Kaczmarek

2009

SP8

3.20

12

3

Zuzanna

Giezek

2009

Jagiellończyk

3.15

10

4

Weronika

Kaźmierczak

2009

SP18

3.10

9

5

Julia

Kotwicka

2009

SP17

3.04

8

6

Julia

Kościelak

2009

SP18

3.04

7

7

MICHALINA

KUCZYŃSKA

2009

SP14

3.00

6

8

HANNA

WAWRZKÓW

2009

SP14

2.95

5

9

Julia

Sztark

2009

SP12

2.90

4

10

Joanna

Banaszak

2009

SP11

2.83

3

11

Maja

Strzyż

2009

SP17

2.79

2

12

Maja

Dominiak

2009

SP17

2.75

bp

13

Julia

Mazurek

2009

SP14

2.73

bp

14

Aleksandra

Głąb

2009

SP11

2.72

1

15

Anna

Kubisiak

2009

SP18

2.67

 

16

Julia

Majchrzak

2009

SP12

2.61

 

17

Julia

Snuszka

2009

SP10

2.60

 

18

Zuzanna

Grajek

2009

SP8

2.41

 

19

Marcelina

Łazik

2009

SP10

2.35

 

20

Jagoda

Nowak

2009

SP 21

2.32

 

21

Wiktoria

Wacowska

2009

SP8

2.31

 

22

Oliwia

Janiak

2010

Jagiellończyk

2.29

 

 

p. pal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Aleksandra

Kowal

2009

SP8

21.00

15

2

Blanka

Borowska

2009

SP18

20.90

12

3

Laura

Kaczmarek

2009

SP17

20.20

10

4

Małgorzata

Lisok

2009

SP17

19.60

9

5

Alina

Suska

2009

SP17

16.70

bp

6

Hanna

Bartczak

2009

SP18

15.80

8

7

Julia

Lebioda

2010

SP12

14.50

7

8

Blanka

Feldfebel

2010

SP8

13.60

6

9

Maja

Bąk

2010

SP 21

13.00

5

10

MARTYNA

MOSICKA

2009

SP14

12.40

4

11

Beata

Korpik

2009

SP14

12.10

3

12

Maja

Szumczyk

2009

Jagiellończyk

11.90

2

13

Julia

Trepka

2009

SP10

11.60

1

14

Nikola

Krysztofowicz

2010

SP12

10.50

 

15

ANNA

WALKOWIAK

2009

SP14

10.10

 

 

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Wiktoria

Marczak

2009

SP18

105

15

2

OLGA

NOWICKA

2009

SP13

100

12

3

Julia

Janiszewska

2009

SP17

100

10

4

Amelia

Zagwojska

2009

SP17

95

9

5

Lena

Mlącka

2009

SP12

95

8

6

Agata

Matelska

2009

SP8

90

7

7

Anastazja

Świercz

2009

SP16

90

6

8

Hanna

Wzgarda

2009

SP10

90

5

9

Oliwia

Mujta

2009

SP18

85

4

9

Lena

Gola

2009

SP17

85

bp

Chłopcy

60 m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Piotr

Bartczak

2009

SP8

8.65

15

2

Wiktor

Przybyłek

2009

SP18

9.29

12

3

ADAM

ZAWADZKI

2009

SP14

9.61

10

4

Wojciech

Skrzeczyński

2009

Jagiellończyk

9.96

9

5

Paweł

Rychlik

2009

SP8

10.00

8

6

Szymon

Nowak

2009

Jagiellończyk

10.13

7

7

Adam

Rzempowski

2009

SP10

10.54

6

8

Maciej

Pawłowski

2010

SP 21

10.59

5

9

Antoni

Różalski

2009

SP11

10.85

4

10

Mikołaj

Krawczyk

2009

SP18

11.10

3

11

Oskar

Mencel

2009

SP16

11.12

2

12

Miłosz

Kaczmarek

2010

SP8

11.15

bp

13

MATEUSZ

KULAWIAK

2009

SP14

11.44

1

14

Tomasz

Wyrzykowski

2009

SP18

11.50

 

15

Jakub

Rudowicz

2010

SP 21

11.51

 

16

FRANCISZEK

WIELGOSZ

2009

SP13

12.19

 

17

Kacper

Wendland

2009

SP12

12.37

 

17

Jakub

Bażant

2009

SP16

12.37

 

 

300 m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Emil

Ćwikliński

2009

SP17

54.79

15

2

Marcel

Lewandowski

2009

SP8

55.18

12

3

SZYMON

ŁUCZAK

2009

SP14

56.40

10

4

BRAJAN

MATCZAK

2009

SP14

57.78

9

5

Piotr

Francka

2009

SP8

58.42

8

6

Filip

Kaletka

2009

SP18

59.54

7

7

Kacper

Skorupa

2009

SP16

59.61

6

8

Adam

Banasik

2009

SP18

60.78

5

9

Gracjan

Andrzejak

2009

SP11

62.90

4

10

Filip

Matuszak

2009

SP12

62.93

3

11

Alessandro

Jones

2009

Jagiellończyk

64.59

2

12

Aleksander

Zakrzewski

2010

SP 21

64.68

1

13

Kacper

Kołodziejek

2009

SP12

64.76

 

14

WITOLD

BYSTRZYCKI

2009

SP13

64.90

 

15

Wiktor

Pior

2009

Jagiellończyk

66.75

 

16

Jakub

Napruszewski

2010

SP 21

67.93

 

17

Natan

Zbrzezny

2009

SP8

68.30

 

18

Mateusz

Chaberski

2009

SP18

70.05

 

19

Aleksander

Białkowski

2009

SP10

83.02

 

20

SZYMON

KOPIJKOWSKI

2009

SP13

87.50

 

21

Mikołaj

Orlicz-Błoński

2009

Jagiellończyk

88.52

 

 

1000 m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Franciszek

Głuchowski

2009

SP18

4.10.57

15

2

Jakub

Gatkowski

2010

Jagiellończyk

4.16.71

12

3

Szymon

Płócienniczak

2009

SP18

4.20.83

10

4

Oliwier

Glazer

2009

SP18

4.23.79

bp

5

Maciej

Pracki

2009

Jagiellończyk

4.26.44

9

6

Aleksander

Kryszak

2009

SP17

4.33.02

8

6

WIKTOR

KAZIMIERCZAK

2009

SP13

4.33.02

7

7

Kacper

Paceś

2009

SP8

5.09.94

6

8

Miłosz

Dymowski

2009

SP 21

5.15.65

5

9

Bartosz

Jarych

2009

SP16

5.34.84

4

10

Szymon

Nowak

2009

SP8

5.46.01

3

11

Gabriel

Chojnacki

2009

SP8

5.58.82

bp

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Natan

Reksa

2010

SP18

6.43.43

15

2

Maciej

Pracki

2009

Jagiellończyk

6.45.93

12

3

Maksymilian

Bazaliński

2009

SP18

7.15.06

10

4

Miłosz

Sikora

2009

SP8

7.20.04

9

5

Piotr

Francka

2009

SP8

8.09.96

8

6

Tomasz

Zarzeczny

2009

SP8

8.45.09

bp

 

Sztafeta 4x100 m

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP8

66.90

15

2

SP18

69.30

12

3

SP14

70.22

10

4

SP Jagiellończyk

72.59

9

5

SP21

76.53

8

 

W dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Wiktor

Przybyłek

2009

SP18

3.92

15

2

Piotr

Bartczak

2009

SP8

3.64

12

3

Paweł

Rychlik

2009

SP8

3.57

10

4

SZYMON

ŁUCZAK

2009

SP14

3.49

9

5

Oliwier

Glazer

2009

SP18

3.42

8

6

Wojciech

Skrzeczyński

2009

Jagiellończyk

3.32

7

7

Jakub

Gatkowski

2010

Jagiellończyk

3.32

6

8

Alessandro

Jones

2009

Jagiellończyk

3.23

bp

9

Maciej

Pawłowski

2010

SP 21

3.17

5

10

Adam

Banasik

2009

SP18

3.17

bp

11

Brajan

Matczak

2009

SP14

3.14

4

12

Emil

Ćwikliński

2009

SP17

3.12

3

13

SZYMON

KOPIJKOWSKI

2009

SP13

3.10

2

14

WITOLD

BYSTRZYCKI

2009

SP13

2.92

1

15

Jakub

Rudowicz

2010

SP 21

2.81

 

16

Adam

Rzempowski

2009

SP10

2.79

 

17

Jakub

Napruszewski

2010

SP 21

2.73

 

18

Mateusz

Kulawiak

2009

SP14

2.55

 

19

Jakub

Bażant

2009

SP16

2.29

 

20

Aleksander

Białkowski

2009

SP10

2.08

 

 

p. pal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Aleksander

Zakrzewski

2009

SP 21

33.60

15

2

Gracjan

Andrzejak

2009

SP11

28.70

12

3

Tomasz

Wyrzykowski

2009

SP18

28.60

10

4

Wojciech

Jaśkiewicz

2009

SP18

28.30

9

5

Antoni

Krysiak

2009

SP17

28.20

8

6

Wiktor

Kołodziejek

2009

SP12

27.80

7

7

Marcel

Lewandowski

2009

SP8

26.30

6

8

Jan

Marciniak

2009

SP18

26.10

bp

9

Maciej

Napierała

2009

SP17

25.00

5

10

Filip

Matuszak

2009

SP12

24.60

4

11

FRANCISZEK

WIELGOSZ

2009

SP13

23.80

3

12

Antoni

Różalski

2009

SP11

23.60

2

13

Oskar

Mencel

2009

SP16

21.40

1

14

Filip

Dworczyk

2009

SP16

20.10

 

15

Kacper

Wendland

2010

SP12

19.60

 

16

Natan

Zbrzezny

2009

SP8

19.20

 

17

Aleksander

Marciniak

2010

SP 21

17.80

 

18

Jan

Kurzyński

2009

SP8

17.00

 

19

Wiktor

Pior

2009

Jagiellończyk

15.20

 

20

Mikołaj

Orlicz- Błoński

2010

Jagiellończyk

13.10

 

 

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

ADAM

ZAWADZKI

2009

SP14

105

15

2

SZYMON

ZUSKA

2009

SP14

100

12

3

Kacper

Skorupa

2009

SP16

95

10

4

Daniel

Kubisiak

2009

SP18

95

9

5

Franciszek

Głuchowski

2009

SP18

90

8

6

Mateusz

Tomczyk

2010

SP18

90

bp

7

Gabriel

Chojnacki

2009

SP8

85

6,5

7

Szymon

Nowak

2009

SP8

85

6,5

 

 

Komunikat

Regulamin

Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych Miasta Kalisza

w roku szkolnym 2019/2020

 

  1. Cel :

– popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci kaliskich szkół podstawowych

- selekcja i nabór do sekcji la UKS-12 Kalisz

 

2. Czas i miejsce rozgrywania zawodów :

- rok szkolny 2019/2020 I runda : wrzesień, październik 2019

II runda : maj, czerwiec 2020.

- stadion OSiR przy ul. Łódzkiej lub wyznaczone obiekty szkolne

 

3. Uczestnicy :

- obowiązuje podział na grupy ze względu na roczniki, a nie na wielkość szkół (ilość

dzieci w oddziałach)

Grupa I – rocznik 2005-2006

Grupa II – rocznik 2007-2008

Grupa III – rocznik 2009i młodsi

Klasyfikacja nie obejmuje osobnego podziału na roczniki w grupach.

Każda szkoła może wystawić do danej konkurencji 3 osoby. Punktują dwie najwyżej

sklasyfikowane.

Nie dopuszcza się startów PK.

Zawodnik ma prawo startu w jednej konkurencji biegowej i technicznej oraz w

sztafecie.

 

 

4. Program zawodów

Grupa I rocznik 2005-2006 :

dziewczęta-100m,300m, 600m 80pł, w dal, wzwyż, kula 3kg, chód 1km, sztafeta 4x100m

chłopcy-100m, 300m, 1000m, 100pł, w dal, wzwyż, kula 5kg, chód 1km, sztafeta 4x100m

rozstaw i wysokość płotków dla kategorii dziecka starszego

Grupa II, rocznik 2007-2008 :

Dziewczęta – 60m, 60pł, 300m, 600m, w dal, wzwyż, p. pal, chód 1km, sztafeta 4x100m Chłopcy – 60m, 60pł, 300m, 1000m, w dal, wzwyż, p. pal, chód 1km, sztafeta 4x100m

rozstaw i wysokość płotków dla kategorii dziecka młodszego

Grupa III, rocznik 2009 i młodsi :

dziewczęta – 60m, 300m, 600m, w dal, wzwyż, p. pal, chód 1km, sztafeta 4x100m

chłopcy – 60m, 300m, 1000m, w dal, wzwyż, p. pal, chód 1km, sztafeta 4x100m

 

5. Punktacja i system awansu do „Złotego Mityngu” :

Punktuje pierwszych 12 zawodników z każdej konkurencji i 12 najlepszych sztafet,

według klucza :

1m – 15 pkt.

2m - 12 pkt.

3m- 10 pkt.

4m - 9 pkt.

5m – 8 pkt.

6m - 7 pkt.

7m – 6 pkt.

8m - 5 pkt.

9m - 4 pkt.

10m – 3 pkt.

11m - 2 pkt

12m - 1 pkt

 

Łączna suma zdobytych punktów we wszystkich rocznikach (dziewczęta + chłopcy) po dwóch rzutach, stanowić będzie o końcowej klasyfikacji szkoły.

Obowiązuje jedna klasyfikacja.

Do „Złotego Mityngu” awansują zawodnicy, którzy według osiągniętych po dwóch rzutach wyników, zajmują miejsca 1-8 w konkurencjach indywidualnych. W przypadku uzyskania wyniku uprawniającego do startu w „Złotym Mityngu” w dwóch konkurencjach biegowych lub technicznych. O zakwalifikowaniu zawodnika do finału decyduje wyższe miejsce na liście startowej. Jeżeli zawodnik plasuje się na tej samej pozycji, o starcie w danej konkurencji decyduje trener, nauczyciel. Zawodnik może się zakwalifikować w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej.

Uwaga : chód sportowy zaliczany jest do konkurencji technicznych.

 

6. Nagrody :

.

I miejsce - Puchar Prezydenta M. Kalisza

II miejsce – Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji

III miejsce – Puchar Przewodniczącego KSZS

W każdym rzucie za miejsca I-III w konkurencji indywidualnej i sztafecie, dyplomy.

Podczas rozgrywania „Złotego Mityngu”, za miejsca I-III medale. Za najwartościowsze rezultaty osiągnięte w rywalizacji w poszczególnych rocznikach w kategorii dziewcząt i chłopców nagrody rzeczowe.

 

7. Zgłoszenie indywidualne do ligi na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. na dzień przed zawodami do godz. 19.00 na powyższy adres.

W przypadku zgłoszenia po terminie, szkole nie zostaną naliczone punkty.

 

8. Opiekę medyczną na zawodach zapewnia KSZS

 

9. zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminami Igrzysk Młodzieży Szkolnej,

Igrzysk Dzieci, Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska”, oraz przepisami PZLA

 

Terminy ligi la SP

jesień 2019

 

24.09, godz. 10.00-13.00 liga la rocznik 2009 i młodsi

 

26.09, godz. 10.00-13.00 liga la rocznik 2005-2006

 

01.10, godz. 10.00-13.00 liga la rocznik 2007-2008

 

zgłoszenia do godz. 19.00 na dzień przed zawodami na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Zgłoszenie w programie Excel ( 5 osobnych rubryk, w następującej kolejności: konkurencja, imię, nazwisko, rocznik, szkoła)

Wzór zgłoszenia :

60pł

Amanda

Lis

2004

SP 14

60pł

Eliza

Mak

2005

SP 14

60m

Anna

Woźniak

2004

SP 14

60m

Julia

Rybka

2004

SP 14

60m

Ewa

Rydz

2005

sp14

w dal

Anna

Woźniak

2004

SP 14

w dal

Julia

Rybka

2004

SP 14

w dal

Ewa

Rydz

2005

sp14