Halowe Mistrzostwa Kalisza w Lekkiej Atletyce IMS komunikat końcowy

Mistrzostwa Kalisza w Lekkiej Atletyce Halowej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz - 08.11.2019 - hala OSRiR
                 
dziewczęta              
                 
Miejsce Nazwisko i Imię rok ur. Szkoła Wynik Wynik F  
                 
  w dal            
1 Goździewicz Julia   2005 17 4.15    
2 Dobrasiak Nadia   2006 17 4.01    
3 Antkowiak Klaudia   2006 18 3.97    
4 Nawrocka Zuzanna   2006 18 3.94    
5 Kowalska Aleksandra   2006 8 3.90    
6 Chabierska Aleksandra   2006 10 3.12    
                 
  wzwyż            
1 Juszczak Oliwia   2005 16 1.25    
2 Dobrowolska Wiktoria   2005 17 1.25    
3 Pacholska Oliwia     17 1.20    
3 Powązka Wiktoria   2006 8 1.20    
5 Walczak Wiktoria   2006 10 1.20    
6 Boik Oliwia     2006 18 1.20    
7 Lange Aleksandra   2006 8 1.15    
8 Pantofel Gabryela   2005 16 1.10    
                 
  60m              
1 Oliwiecka Wiktoria   2006 7 8.80 8.80  
2 Stasiak Karolina   2006 12 9.07 8.85  
3 Lausz Natalia   2005 7 8.99 9.13  
4 Młynek Nikola   2005 18 9.18 9.21  
5 Dobrasiak Nadia   2006 17 9.25 9.22  
6 Kowalska Aleksandra   2006 8 9.25 9.25  
7 Boik Oliwia     2006 17 9.28    
               
  300m            
1 Nawrocka Zuzanna   2006 18 54.80    
2 Zielińska Aleksandra     10 55.25    
3 Frąszczak Joanna     17 56.05    
4 Kubera Natalia     17 57.20    
5 Przybylska Julia   2006 16 58.60    
6 Powązka Wiktoria   2006 8 58.85    
7 Dworczyk Oliwia   2006 18 1:02.30    
8 Morawska Oliwia   2006 16 1:05.20    
9 Lenge Aleksandra   2006 8 1:07.14    
                 
  600m            
1 Goździewicz Julia   2005 17 1:59.70    
2 Krzysztofowicz Oliawia   2006 12 2:09.60    
3 Kaftanowicz Weronika     17 2:17.80    
4 Lichosyt Aleksandra   2006 8 2:27.50    
5 Szczerek Maja   2006 10 2:30.50    
6 Łazik Natalia   2006 10 2:33.30    
                 
  1000m            
1 Antkowiak Klaudia     18 3:46.65    
2 Bednarek Marta     10 4:27.85    
3 Wojtaszek Ada     10 4:33.65    
                 
  60mppł            
1 Dobrowolska Wiktoria     17 12.45    
2 Odziemska Amelia   2006 18 12.67    
3 Winicka Maja     10 12.92    
4 Chlasta Maja   2006 18 13.22    
5 Walczak Wiktoria     10 13.45    
6 Juszczak Oliwia   2005 16 13.53    
7 Matysiak Agata   2006 8 15.54    
                 
  chód 1km            
1 Wiśniewska Emila   2005 17 5:09.40    
2 Tomaszewska Paulina     17 5:28.28    
3 Radajak Nikola   2005 12 6:38.08    
4 Staszak Ewelina   2006 8 6:43.80    
5 Janicka Anna   2005 18 6:59.50    
6 Matysiak Agata   2006 8 7:08.99    
                 
  sztafeta 4x200m            
                 
1 SP 18   2:17.87          
2 SP 17   2:19.86          
3 SP 8   2:33.91          
4 SP 10   2:35.16          
5 SP 16   2:35.22          
                 
                 
chłopcy                
                 
Miejsce Nazwisko i Imię     rok ur. Szkoła Wynik Wynik F  
                 
  w dal              
1 Biś Jakub       16 5.20    
2 Rabiega Szymon     16 5.00    
3 Sobański Szymon   2006 8 4.70    
4 Viflinzides Bohdan   2005 18 4.62    
5 Kołodziejczak Wiktor   2006 18 4.48    
6 Urbaniak Jakub   2006 8 3.67    
                 
  wzwyż            
1 Chudaś Martin   2006 8 1.60    
2 Golicki Damian     16 1.45    
3 Olejnik Adam     16 1.45    
4 Stefeaniak Michał   2006 18 1.40    
5 Wróbel Marcel   2006 8 1.35    
6 Żyźniewski Jan   2005 18 1.25    
                 
    60m            
1 Rabiega Szymon     16 7.91 7.58  
2 Chudaś Martin   2006 8 7.68 7.75  
3 Dal Canton Maxymilian   2006 7 7.94 7.90  
4 Vifilinzides Bohdan   2005 18 8.05 8.08  
5 Pajer Kacper   2006 12 7.97 8.10  
6 Bliźniak Michał   2006 18 8.07 8.21  
7 Ozdowski Michał   2005 18 8.25    
8 Rubas Szymon   2005 7 8.60    
9 Śrama Artur   2005 8 9.10    
10 Woźniak Mateusz   2006 12 9.12    
11 Olek Grzegorz   2006 7 9.70    
12 Matuszczak Filip     10 9.90    
                 
  300m            
1 Biś Jakub       16 45.59    
2 Olejnik Adam     16 49.21    
3 Ciesielski Dawid   2005 7 51.30    
4 Kępa Oskar   2005 18 51.80    
5 Wałęsa Mateusz   2006 12 53.63    
6 Marciniak Kamil   2006 18 54.52    
7 Wolny Wiktor   2006 18 54.68    
8 Urbaniak Jakub   2006 8 57.35    
                 
  600m              
1 Kurcbach Alan   2005 18 1:56.37    
2 Wawrzonowski Hubert   2006 18 1:58.00    
3 Walas Tymoteusz     16 1:58.70    
4 Grabowski Jakub   2005 18 2:01.20    
                 
  1000m            
1 Gomułka Ksawery     16 3:21.07    
2 Sobański Szymon   2006 8 3:22.95    
3 Wojtczak Mikołaj     16 3:31.55    
4 Dusza Igor     2005 18 3:40.40    
5 Bruś Jakub       10 3:43.60    
6 Głuchowski Ignacy   2006 18 3:44.55    
7 Gołąb Max     2006 18 3:45.07    
8 Kliber Bartosz   2005 7 3:45.20    
                 
  60mppł            
1 Golicki Damian     16 10.94    
2 Wróbel Marcel   2006 8 11.85    
3 Niewiadomski Dawid     16 12.29    
4 Karolak Julian   2006 18 13.02    
                 
  chód 1km            
1 Żyżniewski Jan   2005 18 6:08.31    
2 Wywrocki Łukasz     16 6:20.14    
3 Kościelny Aleksander   2006 18 6:44.20    
                 
  sztafeta 4x200m            
                 
1 SP 16   2:04.91          
2 SP 18   2:08.05          
3 SP 8   2:10.37          
4 SP 7   2:12.75          
                 
                 
                 
                 
DNF – (Did not Finish) nie ukończył konkurencji          
DNS – (Did not Start) nie wystartował            
DSQ – (Disqualified) zdyskwalifikowany          
NOE – (Not Officially Entered) poza konkursem          
PK – (tylko na zawodach krajowych) poza konkursem        

Otwarte Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce - regulamin

Regulamin

Otwartych Mistrzostw Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce

w kategoriach wiekowych Licealiady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

 

1. Organizator :

Miasto Kalisz i Kaliski Szkolny Związek Sportowy

 

2. Cel.

Popularyzacja lekkiej atletyki

 

3.  Czas i miejsce

   02.10.2019 Stadiom Miejski  w Kaliszu, ul. Łódzka 19, 

11.00 – rozpoczęcie zawodów,

11.30 – chód, 12,00 – pozostałe konkurencje

 

4.  Uczestnicy

   Reprezentanci szkół z podziałem na dwie kategorie wiekowe :

- uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych

- uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych

 

5.  Program zawodów :

   Szkoły ponadgimnazjalne

    dziewczęta – 100pł,100m, 400m, 1500m, w dal, wzwyż, kula 3kg, chód 2km, sztafeta szwedzka

    chłopcy – 110pł, 100m, 400m, 1500m, w dal, wzwyż, kula 5kg, chód 2km, sztafeta szwedzka

   szkoły podstawowe

    dziewczęta : 80pł, 100m, 300m, 600m, w dal, wzwyż, kula 3kg, chód 2km, sztafeta szwedzka

    chłopcy : 110pł, 100m, 300m, 1000m, w dal, wzwyż, kula 5kg, chód 2km, sztafeta szwedzka  

    Biegi płotkarskie zostaną przeprowadzone osobno w kategorii szkół ponadgimnazjalnych (obowiązuje wysokość i rozstaw płotków dla kategorii juniora młodszego), oraz dla szkół podstawowych (obowiązuje wysokość i rozstaw płotków dla kategorii młodzika)   Wysokość i rozstaw płotków zgodnie z przepisami PZLA. 

Uwaga : szkoły mogą zgłosić maksymalnie 3 zawodników do poszczególnych konkurencji.

 

 6. Sposób rozegrania zawodów 

    W biegach na 100m eliminacje i finały (8 najlepszych wyników z eliminacji), pozostałe biegi serie na czas. W konkurencjach technicznych 3 próby finał dla 8 zawodników

 

7. Nagrody 

   Za miejsca I-III medale. W każdej konkurencji dla najlepszego zawodnika z Kalisza, nagroda w postaci drobnego upominku.

 

8.  Zgłoszenia 

   do dnia 28.09.2019r do godz. 20.00, na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

w zgłoszeniu należy podać : imię i nazwisko, rocznik, szkołę, konkurencję

Obowiązuje zbiorcze zgłoszenie szkoły, nie będą przyjmowane zgłoszenia indywidualne.

 

9. Postanowienia końcowe 

    Wszyscy uczestnicy zawodów powinni  mieć zgodę, niepełnoletni ( rodziców lub prawnych opiekunów) na przetwarzanie wizerunku i danych osobowych .

Niedopuszczalny jest start zawodnika, który ma przeciwwskazania do uprawiania sportu (za prawidłowe zgłoszenie do zawodów odpowiedzialny jest opiekun szkoły)  

Zawody odbędą się bez względu na pogodę.

 Zawody zostaną rozegrane zgodnie z  przepisami PZLA i regulaminem WIMS. Sporne kwestie rozstrzyga kierownik zawodów.